Projekt rozgrywek młodzieżowych - jesień 2023
Przedstawiamy projekt rozgrywek młodzieżowych w kategoriach A2-F2, które rozegrane zostaną jesienią 2023.
AKTUALIZACJA: 11 lipca 2023, 11:26
Legenda:
(s) - spadkowicz z wyższej ligi
(b) - beniaminek
(dz) - zespół dziewcząt
przekreślenie - drużyna wycofana
(n) - nowozgłoszona drużyna
A2 U-18 2006
LKS Ostrówek
MKS Małkinia (s)
Victoria Kałuszyn (n)
Wektra Zbuczyn
B1 U-17 2007
Kosovia Kosów Lacki
Sęp Żelechów
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
B2 U-16 2008
Błękitni Stoczek
Czarni Węgrów
Kosovia Kosów Lacki
KS Łosice
Naprzód Skórzec
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce (n)
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
C1 U-15 2009
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
MKS Małkinia
Orzeł Unin
Tęcza Stanisławów
Wicher Sadowne
Zryw Sobolew
C2 I liga okręgowa U-14 2010
Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (b)
MKP Pogoń II Siedlce
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów (b)
C2 II liga okręgowa U-14 2010
Amazonka Wiśniew (n)
Champions Siedlce
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Jastrząb Żeliszew
Jutrzenka Cegłów
KS Łosice
Masovia Siedlce
MKS Pogoń Siedlce (dz)
Podlasie II Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń II Siedlce
Tajfun Jartypory
Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Zorza Sterdyń
D1 I liga okręgowa U-13 2011
AP Sokołów Podlaski
Czarni I Węgrów (b)
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Olimpia Latowicz
SEMP Pogoń Siedlce
Zryw Sobolew
D1 II liga okręgowa U-13 2011
Błękitni Stoczek
Champions Siedlce (n)
Czarni II Węgrów
GKS Dobre
Jutrzenka Cegłów (n)
LKS Ostrówek (s)
Mazovia III Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń III Siedlce (n)
MKS Małkinia (n)
MKS Pogoń Siedlce (dz) (n)
Podlasie Sokołów Podlaski (n)
Tęcza Stanisławów
Tygrys I Huta Mińska (s)
Tygrys II Huta Mińska (s)
Wicher Sadowne
Wilga Miastków Kościelny (s)
Żak Domanice
D2 U-12 2012
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
AP Sokołów Podlaski
Champions Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki
KS Łosice
KSS Promnik Gończyce
Masovia Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód I Skórzec
Naprzód II Skórzec
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
Zorza Sterdyń
E1 U-11 2013
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
AMP Gool Łosice (Siedlce)
AP Sokołów Podlaski
Champions Mińsk Mazowiecki (dz)
Champions Siedlce
Czarni I Węgrów
Czarni II Węgrów
GKS Dobre
Jutrzenka Cegłów
LKS Ostrówek
Masovia I Siedlce
Masovia II Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mazovia III Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Olimp Stok Lacki
Olimpia Latowicz
Podlasie Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
SEMP Pogoń III Siedlce
Tajfun Jartypory
Tęcza Stanisławów
ULKS Kałuszyn
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
E2 U-10 2014
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
AP Sokołów Podlaski
Błękitni Stoczek
Champions Mińsk Mazowiecki
Jutrzenka Cegłów
Kolektyw Oleśnica
Kosovia Kosów Lacki
KS Łosice
Masovia Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mazovia III Mińsk Mazowiecki
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
Żak Domanice
F1 U-9 2015
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
AMP Gool Łosice (Siedlce)
Czarni I Węgrów
Czarni II Węgrów
GKS Dobre
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Masovia Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mazovia III Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód I Skórzec
Naprzód II Skórzec
Olimp Stok Lacki
Olimpia Latowicz
Podlasie I Sokołów Podlaski
Podlasie II Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń Siedlce
Tęcza Stanisławów
ULKS Kałuszyn
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
F2 U-8 2016
KS Łosice
Masovia Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń Siedlce
Naprzód I Skórzec
Naprzód II Skórzec
Płomień Dębe Wielkie
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn