Logo

LISTA AKTUALNOŚCI

 • Lista drużyn młodzieżowych - wiosna 2020

  Komisja Gier Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach przesyła w załączeniu wstępny wykaz drużyn w poszczególnych ligach i kategoriach wiekowych systemu rozgrywek młodzieżowych w rundzie wiosennej 2020 roku (na podstawie udziału awansów i spadków po rundzie jesiennej 2019 r.)

 • Eliminacje Delegatury MZPN w Siedlcach do turnieju o Puchar Prezesa PZPN

  Komisja Gier Delegatury Mazowieckiego ZPN w Siedlcach informuje, że zgodnie z Uchwałą PZPN o organizacji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-12 i U-11, zostaliśmy zobligowani do wyłonienia zespołu, który będzie reprezentował naszą delegaturę w każdej kategorii w turnieju finałowym na szczeblu Mazowieckiego ZPN. W rozwinięciu przedstawiamy rezultaty finałów.

 • Informacja dot. wymiany uprawnień trenerskich

  Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN uprzejmie informuje, że trenerzy posiadający uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna oraz dyplomy Klasy Mistrzowskiej, Klasy I-szej lub Klasy II-giej wydane przed 23 sierpnia 2013 w ramach nadzorowanego przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych lub wydany po 23 sierpnia 2013 roku (pod warunkiem, że dyplom został uzyskany na kursie rozpoczętym przed w/w terminem i organizowanym w ramach nadzorowanego do 23 sierpnia 2013 roku przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych) będą mogli od 1 stycznia 2020 roku wymienić uprawnienia trenerskie.

 • Komunikat Komisji Sędziowskiej dot. egzaminów

  W załączniku przedstawiamy komunikat Komisji Sędziowskiej Delegatury MZPN w Siedlcach dotyczący egzaminów.

 • Wesołych Świąt!

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2020 Roku piłkarzom, trenerom, działaczom klubowym i sympatykom piłki nożnej serdeczne życzenia zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności składają działacze biura, komisji i pracownicy Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach.

 • Szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Kosowie Lackim

  PZPN zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców oraz wszystkich miłośników piłki nożnej, które odbędzie się 21.01.2019 r. (wtorek) w Kosowie Lackim, w godzinach 16:00–19:00.

 • Sędziowie z KS Siedlce mistrzami Mazowsza!

  Sędziowie z Komisji Sędziowskiej w Siedlcach wygrali w XVIII Halowych Mistrzostwach Mazowsza Sędziów, które odbyły się w Warce.

 • Konferencja dla trenerów w Warszawie - PROGRAM W ZAŁĄCZNIKU

  Komisja Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 7-8 grudnia 2019r (sobota/niedziela) w godzinach 9.00 – 16.00 w Warszawie, Hala Sportowa OSIR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się Konferencja dla trenerów piłki nożnej.

 • Zapisz się na kurs sędziowski 2020!!!

  Interesuje cię piłka nożna? Chciałbyś przeżyć mecz z innej perspektywy? Zostań sędzią!

 • Obsada sędziowska - 16-17 listopada (aktualizacja)

  W załączniku prezentujemy obsadę sędziowską na kolejny weekend.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry