Logo

LISTA AKTUALNOŚCI

 • Podział na grupy w rozgrywkach młodzieżowych - wiosna 2020

  Dokonano podziału na grupy w rozgrywkach młodzieżowych, organizowanych przez Delegaturę MZPN w Siedlcach. Grupy podejrzeć można na stronie MZPN. Wkrótce rozlosowane zostaną terminarze.

 • Kurs trenerski futsal

  Futsal – jako dyscyplina piłkarska, zdobywa na Mazowszu coraz większą popularność. Mazowieckie zespoły z powodzeniem występują w ekstralidze kobiet oraz I lidze mężczyzn. Na Mazowszu funkcjonuje II liga mężczyzn. Coraz więcej drużyn startuje w młodzieżowych mistrzostwach Polski, gdzie odnoszą sukcesy. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na trenerów ze specjalizacją futsal, do czego obligują wymogi licencyjne.

 • Szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Warszawie

  PZPN zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców oraz wszystkich miłośników piłki nożnej, które odbędzie się 04.03.2020 r. (środa) w Warszawie (hala AWF, ul. Marymoncka 34), w godzinach 12:00–15:00.

 • Rozlosowano pary PP MZPN oraz baraże

  W siedzibie MZPN dokonano losowania par wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym biorą udział reprezentanci naszego okręgu: Mazovia Mińsk Mazowiecki oraz Płomień Dębe Wielkie. Wylosowano także pary barażowe.

 • Ostateczna lista drużyn młodzieżowych - wiosna 2020

  Prezentujemy listę drużyn młodzieżowych, które wezmą udział w wiosennych rozgrywkach Delegatury MZPN w Siedlcach.

 • Licencyjne karty chipowe obowiązkowe od wiosny 2020

  Klubom przypomina się, że indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA są obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność: 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2019/20 karty te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym przy weryfikacji zawodników.

 • Odszedł Adam Kleszcz

  Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 21 stycznia 2020 roku zmarł w wieku 43 lat Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Delegatury Mazowieckiego ZPN w Siedlcach, nasz Kolega Adam Kleszcz.

 • Lista drużyn młodzieżowych - wiosna 2020

  Komisja Gier Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach przesyła w załączeniu wstępny wykaz drużyn w poszczególnych ligach i kategoriach wiekowych systemu rozgrywek młodzieżowych w rundzie wiosennej 2020 roku (na podstawie udziału awansów i spadków po rundzie jesiennej 2019 r.)

 • Eliminacje Delegatury MZPN w Siedlcach do turnieju o Puchar Prezesa PZPN

  Komisja Gier Delegatury Mazowieckiego ZPN w Siedlcach informuje, że zgodnie z Uchwałą PZPN o organizacji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-12 i U-11, zostaliśmy zobligowani do wyłonienia zespołu, który będzie reprezentował naszą delegaturę w każdej kategorii w turnieju finałowym na szczeblu Mazowieckiego ZPN. W rozwinięciu przedstawiamy rezultaty finałów.

 • Informacja dot. wymiany uprawnień trenerskich

  Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN uprzejmie informuje, że trenerzy posiadający uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna oraz dyplomy Klasy Mistrzowskiej, Klasy I-szej lub Klasy II-giej wydane przed 23 sierpnia 2013 w ramach nadzorowanego przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych lub wydany po 23 sierpnia 2013 roku (pod warunkiem, że dyplom został uzyskany na kursie rozpoczętym przed w/w terminem i organizowanym w ramach nadzorowanego do 23 sierpnia 2013 roku przez MSiT systemu kształcenia instruktorów i trenerów sportowych) będą mogli od 1 stycznia 2020 roku wymienić uprawnienia trenerskie.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry