.

.

 

KURSOKONFERENCJA METODYCZNO-SZKOLENIOWA

 

Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniu 05.12.2014r (piątek) w godzinach 10.00 - 15.30 w Warszawie w Hali Sportowej Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła  II ul. Deotymy 25/33 odbędzie się konferencja dla trenerów w ramach Akademii Piłkarskiej Grassroots. Więcej informacji patrz załączniki.

Formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny APG 2014 Warszawa.pdf (436.98KB)
Program Akademii Piłkarskiej Grassroots 2014

Program Akademii Piłkarskiej Grassroots 2014 - Warszawa.xls (29.5KB)

KURSOKONFERENCJA METODYCZNO-SZKOLENIOWA
 

  Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 13-14 grudnia 2014r  (sobota/niedziela) w godzinach 9.30 - 16.45 w Warszawie w Hali Sportowej KOŁO ul. Obozowa 60 odbędzie się Kursokonferencja metodyczno - szkoleniowa  dla kadry trenerskiej pracującej w klubach zrzeszonych w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej. Więcej informacji patrz załączniki.

KADRA TURNIEJU O PUCHAR PREZESA MZPN

 

   

 

          Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w dniach 12 listopada (środa) i 13 listopada (czwartek) 2014 r. odbędzie się w Warszawie Turniej o Puchar Prezesa Mazowieckiego ZPN w kategoriach:
- 12.11.2014 r. (środa) - rocznik 2005 (U-10) i 2004 (U-11),
- 13.11.2014 r. (czwartek) - rocznik 2003 (U-12) i 2002 (U-13).
        Do reprezentacji OZPN w Siedlcach powołani zostali niżej wymienieni zawodnicy: (powołani proszeni są o zabranie: legitymacja szkolna lub inny dokument ze zdjęciem np. paszport, tymczasowy dowód tożsamości, aktualne badanie lekarskie, buty na sztuczną i naturalną nawierzchnię, ochraniacze).
         Ewentualne pytania - prosimy o kontakt z trenerem Robertem Gójskim - tel. 515 282 084.
Planowy wyjazd i przejazd autokaru w dn. 12 i 13.11.2014: Siedlce - 8,00, Kałuszyn - 8,30, Mińsk Maz. - 8,45.

 

Kadra OZPN 2005 na 12.11.1014

1.      Brzeziński Kacper    Sokołów Podlaski
2.      Krysiński Adam    Sokołów Podlaski
3.      Kijas Daniel    UKS 6 Mińsk Mazowiecki
4.      Kozaczek Jakub    UKS 6 Mińsk Mazowiecki
5.      Sawicki Adrian    UKS 6 Mińsk Mazowiecki
6.      Kos Filip     UKS 9 Siedlce
7.      Piekut Dominik    UKS 9 Siedlce
8.      Proczek Jan    Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
9.      Sarna Rafał    Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
10.    Sekular Bartosz    Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
11.    Grochowski Tymon    Pogoń Siedlce
12.    Kryszczuk Oliwier    Pogoń Siedlce
13.    Mierzejewski Bartosz    Pogoń Siedlce
14.    Szostek Igor    Pogoń Siedlce
15.    Kuć Maciej    UKS 9 Siedlce

Kadra OZPN 2004 na 12.11.2014

1.      Sulej Mateusz    Pogoń Siedlce
2.      Rojek Patryk     Pogoń Siedlce
3.      Karczewski Jakub    Pogoń Siedlce
4.      Mucha Szymon     Pogoń Siedlce
5.      Kowalski  Szymon    Sęp Żelechów
6.      Gędek Łukasz    Sęp Żelechów
7.      Wdowiak Sebastian    Sęp Żelechów
8.      Gałązka Jakub    MOSiR Mińsk Maz.
9.      Krupieńczyk Kamil     MOSiR Mińsk Maz.
10.    Budkiewicz Damian    MOSiR Mińsk Maz.
11.    Strzałek Igor    Naprzód Skórzec
12.    Jurczak Oliwier    UKS 9 Siedlce
13.    Czornej Dawid    UKS 9 Siedlce
14.    Sala Kamil    UKS 9 Siedlce

Kadra OZPN 2003 na 13.11.2014

1.      Bujalski Czarek    Pogoń Siedlce
2.      Skwierczyński Kacper    Pogoń Siedlce
3.      Lubelski Miłosz    Pogoń Siedlce
4.      Posiadała Albert    Pogoń Siedlce
5.      Czarkowski Mateusz    Podlasie Sokołów Podlaski
6.      Nojszewski Janusz    MOSiR Mińsk Maz.
7.      Abramowski Sebastian    MOSiR Mińsk Maz.
8.      Krzymowski Filip    MOSiR Mińsk Maz.
9.      Misiurski Bartłomiej     MOSiR Mińsk Maz.
10.    Szubiński Rafał    MOSiR Mińsk Maz.
11.    Kochan Bartłomiej    UKS 9 Siedlce
12.    Wicenciak Bartosz    UKS 9 Siedlce
13.    Grabowski Dawid    UKS 9 Siedlce
14.    Grzebieliszewski Jakub    UKS 9 Siedlce
15.    Kuć Marcin    UKS 9 Siedlce

Kadra OZPN 2002 na 13.11.2014


1.      Łęczycki Igor    Pogoń Siedlce
2.      Woźniak Dawid    Pogoń Siedlce
3.      Uziak Dawid    Pogoń Siedlce
4.      Pazdyka Krystian    Pogoń Siedlce
5.      Przybyłek Aleksander    Pogoń Siedlce
6.      Sopiński Patryk    Pogoń Siedlce
7.      Krajcer Maciej    Pogoń Siedlce
8.      Lipka Igor    Victoria Kałuszyn
9.      Wąsowski Jakub    Victoria Kałuszyn
10.    Prachnio Mateusz    Naprzód Skórzec
11.    Gralik Bartosz    Podlasie Sokołów Podl.
12.    Paluch Michał    Podlasie Sokołów Podl.
13.    Górski Miłosz    PUKS Mewa Mińsk Maz.
14.    Flis Igor    MOSiR Mińsk Maz.

 

FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OZPN SIEDLCE       

 

   Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że we wtorek 11 listopada 2014 r. o godz. 13,00 w  Sobolewie odbędą się zawody finałowe rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN pomiędzy drużynami "ZRYW" II Sobolew - "MAZOVIA" II Mińsk Mazowiecki.

 

 

KOMUNIKAT PUCHARU POLSKI NR 2-2014/2015
NA SZCZEBLU OZPN SIEDLCE
     

 

    W czwartek 25 września 2015 r. w obecności działaczy OZPN i zaproszonych dziennikarzy w siedzibie OZPN Siedlce dokonano losowania ćwierćfinałów i półfinałów Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Szczegóły komunikatu patrz. 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN SIEDLCE 

 

      Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że z rozgrywek wycofała się drużyna:

-D2 MŁODZIK U-12 - A&M Gm. Sokołów Podl.

   Wyznaczone terminarzem mecze dla drużyn przeciwnych są terminami wolnymi.  

 

Przewodniczący
Wydziału Gier i Ewidencji OZPN
/-/ Michał Michalski

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN SIEDLCE
 

   Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że z n/w rozgrywek wycofały się drużyny:

 

 

  1. B1 JUNIOR MŁODSZY U-17      - WATRA Mrozy

  2. D1 MŁODZIK U-13 gr. II          - AKADEMIA Jeruzal

  3. D2 MŁODZIK U-12                   - DZIEWIĄTKA Siedlce

  4. E1 ORLIKI U-11 gr. II               - PIORUN Lipówki

   Wyznaczone terminarzem mecze dla drużyn przeciwnych są terminami wolnymi.

 

 Przewodniczący
Wydziału Gier i Ewidencji OZPN
/-/ Michał Michalski

ADRESY KLUBÓW OZPN SIEDLCE 

SEZON 2014/2015

ADRESY KLUBÓW OZPN SIEDLCE

K_LUBY OZPN SIEDLCE 2014.2015.docx (158.75KB)

 

OBSADA ZAWODÓW

      

       W zakładce Sędziowie/Obsada zawodów znajduje się aktualna obsada zawodów.

TERMINARZE ROZGRYWEK SEZONU 2014/2015    

 

       W zakładce Rozgrywki- seniorzy oraz Rozgrywki młodzieżowe OZPN znajdują się aktualne terminarze sezonu  2014/2015.

UPRAWNIANIE ZAWODNIKÓW

     

   W załączeniu przedstawiamy instrukcję obsługi panelu klubowego dotyczącego procesu uprawniania zawodników do rozgrywek.  

 

     Przypominamy, że istnieje obowiązek zalogowania się Klubów do systemu EXTRANET poprzez stronę Mazowieckiego ZPN (www.mzpn.pl) okno: Extranet-wersja dla klubów 

LICENCJE TRENERSKIE

  W załączeniu przedstawiamy pismo Mazowieckiego ZPN dotyczące obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. 

pismo Mazowieckiego ZPN - licencje

LicencjeTrenerskieLipiec2014.pdf (822.12KB)

PUCHAR POLSKI ORAZ TERMINARZE LO, KL "A", KL "B" 

     Dzisiaj w siedzibie OZPN Siedlce rozlosowano dwie pierwsze rundy okręgowego Pucharu Polski oraz terminarze Ligi Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B.

 

Puchar Polski OZPN Siedlce – 2014/15


I runda – 27.08.14, 17:00
1. ULKS Gołąbek – Hutnik Huta Czechy
2. Jutrzenka Cegłów – Watra Mrozy
3. MKS Małkinia – Czarni Węgrów
4. Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka
5. Naprzód II Skórzec – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6. Tęcza Korczew – Płomień Dębe Wielkie
7. Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica
8. Świt Barcząca – Podlasie Sokołów Podlaski
9. Legion Grębków – Miedzanka Miedzna
10. Victoria Kałuszyn – Zryw Sobolew
11. UPLKS Stanisławów – Tygrys Huta Mińska
12. LUKS Ruda Wolińska – Tajfun Jartypory
13. Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin
14. Zryw II Sobolew – Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn – wolny los

II runda – 10.09.14, 16:30
Do gry przystępuje IV-ligowiec: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
zwycięzca pary nr 4 – zwycięzca pary nr 1
zwycięzca pary nr 8 – zwycięzca pary nr 12
Wektra Zbuczyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki
zwycięzca pary nr 10 – zwycięzca pary nr 3
zwycięzca pary nr 7 – zwycięzca pary nr 13
zwycięzca pary nr 6 – zwycięzca pary nr 11
zwycięzca pary nr 9 – zwycięzca pary nr 14
zwycięzca pary nr 2 – zwycięzca pary nr 5
uwaga: drużyna niższej klasy rozgrywkowej jest gospodarzem zawodów.

Liga okręgowa (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 15-17.08.14:
Tygrys Huta Mińska – Miedzanka Miedzna,
Naprzód Skórzec – Podlasie Sokołów Podlaski,                                    Hutnik Huta Czechy – Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn – Watra Mrozy,
Tajfun Jartypory – Fenix Siennica,
Wilga Miastków Kościelny – Zryw Sobolew,
Sęp Żelechów – Orzeł Unin,
Wektra Zbuczyn – Jabłonianka Jabłonna Lacka

2 kolejka – 20.08.14:
Miedzanka Miedzna – Jabłonianka Jabłonna Lacka,
Orzeł Unin – Wektra Zbuczyn,
Zryw Sobolew – Sęp Żelechów,
Fenix Siennica – Wilga Miastków Kościelny,
Watra Mrozy – Tajfun Jartypory,
Czarni Węgrów – Victoria Kałuszyn,
Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy,
Tygrys Huta Mińska – Naprzód Skórzec

3 kolejka – 23-24.08.14:
Naprzód Skórzec – Miedzanka Miedzna,
Hutnik Huta Czechy – Tygrys Huta Mińska,
Victoria Kałuszyn – Podlasie Sokołów Podlaski,
Tajfun Jartypory – Czarni Węgrów,
Wilga Miastków Kościelny – Watra Mrozy,
Sęp Żelechów – Fenix Siennica,
Wektra Zbuczyn – Zryw Sobolew,
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Orzeł Unin

Klasa A (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 23-24.08.14:
Grodzisk Krzymosze – UPLKS Stanisławów,
Wicher Sadowne – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Kosovia Kosów Lacki – Jutrzenka Cegłów,
ULKS Gołąbek – Błękitni Stoczek Węgrowski,
Płomień Dębe Wielkie – Jastrząb Żeliszew,
MKS Małkinia – Zorza Sterdyń,
LKS Ostrówek – Liwia Łochów

2. kolejka – 30-31.08.14:
UPLKS Stanisławów – Liwia Łochów,
Zorza Sterdyń – LKS Ostrówek,
Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia,
Błękitni Stoczek Węgrowski – Płomień Dębe Wielkie,
Jutrzenka Cegłów – ULKS Gołąbek,
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Kosovia Kosów Lacki,
Grodzisk Krzymosze – Wicher Sadowne

3 kolejka – 03.09.14:
Wicher Sadowne – UPLKS Stanisławów,
Kosovia Kosów Lacki – Grodzisk Krzymosze,
ULKS Gołąbek – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Płomień Dębe Wielkie – Jutrzenka Cegłów,
MKS Małkinia – Błekitni Stoczek Węgrowski,
LKS Ostrówek – Jastrząb Żeliszew,
Liwia Łochów – Zorza Sterdyń

 Klasa B (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 30-31.08.14:
Zryw II Sobolew – Rywal Ruchna,
Tęcza Korczew – Legion Grębków,
Świt Barcząca – Olimpia Latowicz,
Nojszewianka Dobre – ULKS Starawieś,
Kolektyw Oleśnica – Polonez Mordy

2 kolejka – 06-07.09.14:
Rywal Ruchna – Polonez Mordy,
ULKS Starawieś – Kolektyw Oleśnica,
Olimpia Latowicz – Nojszewianka Dobre,
Legion Grębków – Świt Barcząca,
Zryw II Sobolew – Tęcza Korczew

3 kolejka – 13-14.09.14:
Tęcza Korczew – Rywal Ruchna,
Świt Barcząca – Zryw II Sobolew,
Nojszewianka Dobre – Legion Grębków,
Kolektyw Oleśnica – Olimpia Latowicz,
Polonez Mordy – ULKS Starawieś

 

KURSOKONFERENCJA TRENERÓW MZPN   

  OZPN w Siedlcach przekazuje w załączniku informacje,  dotyczące kursokonferencji trenerów która odbędzie się 2 czerwca 2014 w Warszawie.

 

 

ZGŁOSZENIA DRUŻYN NA NOWY SEZON    

  Poniżej przekazujemy druk zgłoszenia drużyn do rozgrywek na sezon 2014/2015 oraz Uchwałę Zarządu Mazowieckiego ZPN nr 5/z/014 wraz z załącznikiem.

 

Prosimy kluby o poprawne wypełnienie obu dokumentów i przesłanie do OZPN w Siedlcach.

Przypominamy, że termin zgłaszania drużyn do rozgrywek na nowy sezon upływa z dniem 10.06.2014 roku.

ZGŁOSZENIE DRUŻYN

ZGLosz.do rozgr.20142015 OZPN Siedlce.doc (1020KB)

 

ROZGRYWKI U-9 

 

 

  W załączniku założenia rozgrywek U-9 2006

 

 

 PRZYPOMNIENIE SYSTEMU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH MZPN I ZASADA AWANSU  DO NICH 

 

      W załączniku aneks do Regulaminu Rozgrywek MZPN.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN  

    Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że z dniem 15 maja 2014 roku z rozgrywek Ligi Okręgowej wycofała się drużyna "ORŁA" Łosice.

 

Przewodniczący
Wydziału Gier i Ewidencji OZPN
/-/ Michał Michalski

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN W SIEDLCACH

 

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje:
 

 

a/ z rozgrywek U-16 r. 1998 wycofał się Klub  "MEWA" Mińsk Mazowiecki.
    Wyznaczone terminarzem mecze dla pozostałych klubów są terminami wolnymi.

b/ zgodnie z & 14 p. 9 wyznacza się obligatoryjny termin rozegrania ostatniej kolejki sezonu  rozgrywkowego 2013/2014:

    - Liga Okręgowa i Klasa "A"-22 czerwca 2014 r. (niedziela) godz. 17,00

    - Klasa "B" - 15 czerwca 2014 r. (niedziela) godz. 17,00


                                                       
                                                                          Przewodniczący
Wydziału Gier i Ewidencji OZPN
/-/ Michał Michalski
 

DARMOWE BILETY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA FINAŁ PUCHARU POLSKI NA STADIONIE NARODOWYM W DNIU 2 MAJA 2014 R. 

 

    Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym na mecz finałowy Pucharu Polski w dniu 02.05.2014roku o godz. 18:30 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bilety dla zorganizowanych grup dzieci są za darmowo na sektory dla grup szkolnych!

Zainteresowane grupy ze szkół lub klubów sportowych prosimy o przesłanie danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL) wszystkich osób w załączonym pliku na adres mailowy: bilety@pzpn.pl

Prosimy o podanie:

1.       Nazwa szkoły/Klubu:

2.       Adres szkoły Klubu:

3.       Osoba odpowiedzialna za grupę:

4.       Telefon komórkowy do osoby odpowiedzialnej:

5.       Adres szkoły Klubu:

Mail z danymi Musi być przesłany nie później niż do dnia 28.04.2014 roku do godziny 11:00.

Zapraszamy!

 

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" 

Drużyna PSP nr 5 z Mińska Mazowieckiego awansowała do finału ogólnopolskiego.

 

   Miło jest nam poinformować, że w finałach wojewódzkich turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku, w których wzięło udział 75 zespołów reprezentujących powiaty województwa mazowieckiego, bardzo dobrze wypadły drużyny z terenu OZPN w Siedlcach.
  
 

    I tak wśród 10-latków czwarte miejsce zdobyła drużyna PSP nr 5 z Mińska Mazowieckiego w kategorii chłopców i SP Cegłów w kategorii dziewcząt.
 W drugim dniu turnieju do rywalizacji stanęli przedstawiciele kategorii U-12. 
 Zwycięzcą została drużyna PSP nr 5 z Mińska Mazowieckiego (trener Adam Zwierz) po zwycięstwie 1:0 z Unią Warszawa. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS "9" Siedlce, która w meczu o to miejsce pokonała SP Karczew 2:0.I tym razem chłopcy z Bemowa musieli uznać wyższość rywali – Unia w finale uległa kolegom z PSP 5 Mińsk Mazowiecki 0:1. W meczu o trzecie miejsce UKS 9 Siedlce pokonał SP Karczew 2:0.
   Finały ogólnopolskie odbędą się 2 maja br. na Stadionie Narodowym.
 

OBSADA ZAWODÓW

       W zakładce Sędziowie/Obsada zawodów znajduje się aktualna obsada zawodów.

 

SPOTKANIE ZARZĄDU I PRZEWODNICZĄCYCH WYDZIAŁÓW

Z PREZESAMI KLUBÓW  

 

  Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w dniu 23 marca 2014r. (niedziela) o godz.12,00 w sali konferencyjnej Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Siedlcach, ul. 3-go Maja 28 odbędzie się spotkanie Zarządu i Przewodniczących Wydziałów z Prezesami Klubów OZPN dotyczące rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Zaproszenia dla Kolegów Prezesów zostały wysłane na adres e-mailowe Klubów.

 

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

ELIMINACJE POWIATOWE  

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że zawody powiatowe XIV Turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" odbędą się w dniach: 

 

 

Powiat ŁOSICE:          
19 marca 2014 r. (środa) -  godz. 10,00 - U-10, godz. 12,00 - U-12 i dziewcz. U-10,U-12 stadion "Orła" w Łosicach, ul. Szkolna 5
Powiat SOKOŁÓW PODLASKI:
19 marca 2014 r. (środa) -  godz. 10,00 - U-10, godz. 12,00 - U-12 i dziewcz. U-10,U-12 boisko "Orlik" przy SP nr 4 w Sokołowie Podl., ul. Kupientyńska 15
Powiat WĘGRÓW:      
20 marca 2014 r. (czwartek) - godz. 10,00 - U-10, godz. 12,00 - U-12 i dziewcz. U-10,U-12 boisko "Orlik" w Węgrowie, ul. Powstańców 1 (stadion MOSiR)
Powiat MIŃSK MAZOWIECKI:      
20 marca 2014 r. (czwartek) - godz. 10,00 - U-10, godz. 12,00 - U-12 i dziewcz. U-10,U-12 boisko "Orlik" przy SP nr 6 w Mińsku Mazowieckim, ul. Sosnkowskiego 1
Powiat SIEDLCE:      
21 marca 2014 r. (piątek) - godz. 10,00 - U-10, godz. 12,00 - U-12 i dziewcz. U-10,U-12 boisko "Orlik" przy ZSP nr 3 w Siedlcach, ul. Popiełuszki 8

Zwycięzcy zawodów powiatowych rozegrają zawody barażowe w dniu 24 marca 2014r. (miejsce podane zostanie drużynom w czasie zawodów powiatowych). Do udziału w finale wojewódzkim (26 marca br.) z wyżej wymienionych powiatów uprawnione będą po trzy drużyny z każdej kategorii wiekowej chłopców i dziewcząt.

 

TERMINARZE ROZGRYWEK WIOSNA 2014   

 

    
       W zakładce Rozgrywki- seniorzy oraz Rozgrywki młodzieżowe OZPN znajdują się aktualne terminarze rundy wiosennej 2014.

          

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO NR3/2013-2014   

 

        W zakładce Sędziowie/Komunikaty znajduje się nowy komunikat Wydziału Sędziowskiego .         

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" STARTUJE XIV EDYCJA 

      W poniedziałek, 20 stycznia, wystartowały zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Od tego roku w formule rozgrywek nastąpią duże zmiany. Turniej będzie obejmował kategorie wiekowe U-10 oraz U-12, a najlepsze drużyny z każdego województwa zagrają w finale ogólnopolskim rozgrywanym na Stadionie Narodowym. Zwycięzcy wyjadą na mecz Niemcy – Polska.

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE MZPN    

      Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że na dzień 5 marca 2014 roku (środa) planowane jest Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze podczas którego ma być zatwierdzony projekt nowego Statutu.

 

Zgodnie z paragrafem 19 pkt. 4 Statutu Mazowieckiego ZPN delegatami na powyższe Zgromadzenie są osoby, które były delegatami na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym w dniu 29 czerwca 2012 roku.  Prosimy Kluby-Członków Mazowieckiego ZPN o potwierdzenie listy delegatów, a w przypadku wyboru nowego delegata o wypełnienie poniższego wykazu i przesłanie listem, faksem lub emailem do siedziby Związku (na wykazie wymagane są: pieczątka klubu i podpisy upoważnionych zgodnie ze Statutem osób). Nieprzekraczalny termin - 31 stycznia 2014 roku.

        Informujemy także, że w tym dniu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Polski i Szkocji  (godz. 20.45). Dla każdego delegata obecnego na Walnym Zgromadzeniu przewidujemy bezpłatny bilet na to spotkanie. Warunkiem jest uzyskanie od każdego delegata, który wyrazi chęć wspólnego oglądania tego meczu - numeru PESEL, który prosimy przekazać w formie pisemnej do dnia 31 stycznia 2014 roku według poniższego wzoru.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 

Dyrektor Biura Anną Matyjasiak pod numerem  604-227-285

Do pobrania: 

1. Wzór pisma z danymi delegata, który się nie zmienił

2. Wykaz na jednego delegata - nowego

3. Wykaz na dwóch delegatów - nowych

4. Wykaz na trzech delegatów - nowych

5. Wykaz na czterech delegatów - nowych

ROZLOSOWANO MECZE MISTRZOWSKIE I BARAŻOWE 

      Na wtorkowym posiedzeniu Wydziału Rozgrywek MZPN przeprowadzone zostało losowanie par meczów barażowych w ramach rozgrywek prowadzonych przez Mazowiecki ZPN oraz Pucharu Polski na szczeblu regionalnym.

  Podzielono na grupy uczestników finałów Orlików, trampkarzy, juniorów młodszych oraz juniorów starszych. W barażach o awans do IV ligi spotkają się zdobywcy drugich miejsc lig okręgowych z Ciechanowa-Ostrołęki i Siedlec, Płocka z Warszawą I oraz Radomia z Warszawą II.

   Najciekawiej zapowiadają się mecze mazowieckiego szczebla Pucharu Polski, którego zwycięzca stanie do walki na szczeblu ogólnopolskim. Niewątpliwym szlagierem będzie para, którą w roli „sierotki” wylosowała Anna Matyjasiak, dyrektor biura ZPN : B-klasowy klub Konopianka spod Mławy będzie gościł trzecioligowe rezerwy stołecznej Legii, w innych spotkaniach spotkają się : Pogoń II Siedlce z Bronią Radom, Sparta Jazgarzew z Żyrardowianką, Radomiak II z Victorią Sulejówek. Pilica Białobrzegi podejmie Huragan Wołomin, Wisła II Płock – Start Otwock a GKP Targówek – Pogoń Grodzisk Maz. Ubiegłoroczny triumfator – warszawski Ursus zagra u siebie z Mazurem Karczew.  

Termin spotkań o PP to środa 16 kwietnia br. godz. 16.oo

 

 

 

 

ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

ZK zaswniekaralnosc.doc (29KB)

 

                                            

                                                   
          ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI           
          
          ZK zaswniekaralnosc.doc (29KB)               
        

 

ANKIETA KURS 2013

ankieta2013.doc (35.5KB)

 

                                            

                                                   
          ANKIETA KURS 2013           
          
          ankieta2013.doc (35.5KB)               
        

 

 

LICENCJE TRENERSKIE   

     

     W nawiązaniu do Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej  oraz § 11 pkt. 1 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przypomina  się o obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. Prosimy trenerów, którzy:

 

·         prowadzą zespoły, a nie posiadających licencji trenerskiej

·         zamierzają podjąć pracę na stanowisku trenera

·         posiadają licencje trenerską, której ważność się skończyła

o złożenie wniosku o jej przyznanie lub przedłużenie wraz z wymaganymi dokumentami w biurze właściwego terytorialnie OZPN, a w przypadku klubów zrzeszonych bezpośrednio w Mazowieckim ZPN w siedzibie Związku ul. Puławska 111A lok. 50  w Warszawie w terminach:

do 31 grudnia 2013r          -              będą rozpatrzone do 10 lutego 2014r.

do 31 stycznia 2014r          -              będą rozpatrzone do 3 marca 2014r

Wnioski składane w OZPN – ach będą rozpatrywane w uzgodnionych terminach w lutym 2014r.

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN trenerzy wnoszą opłatę w kwocie:

·         Licencja „PZPN A” – 300 zł.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu trenera klasy: UEFA PRO, UEFA A, Mistrzowskiej, I - szej, II - giej.

·          Licencja „PZPN B” / „UEFA B” – 150 zł.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej instruktor sportu lub trenera UEFA B.

·         Licencja „PZPN C” – 150 zł.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej licencji PZPN C .

Licencja wydawana jest na 3 lata.

Trenerzy starający się o przyznanie licencji winni złożyć: wniosek o przyznanie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopię dyplomu/legitymacji  trenera/instruktora, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN – y, 2 zdjęcia (30/38 mm), opinię klubu zatrudniającego lub poprzedniego klubu trenera/instruktora.

Trenerzy starający się o przedłużenie licencji winni złożyć: wniosek o przedłużenie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN - y  w okresie posiadania licencji oraz posiadaną LICENCJE TRENERSKĄ.

Wnioski o licencje złożone po 31 stycznia 2014r będą potraktowane jako złożone w terminie nadzwyczajnym, co wiąże się z opłatami wynikającymi z § 13 pkt Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Trenerzy, którzy złożą wnioski niekompletne lub bez wymaganych załączników, będą wzywani na posiedzenie Komisji Licencji Trenerskich Mazowieckiego ZPN celem ich uzupełnienia.

Prowadzenie zespołu przez trenera nie posiadającego odpowiedniej licencji będzie karane zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Mazowieckiego ZPN.

                                                                                 Wiceprezes ds. Szkolenia   

                                                                                                              Mazowieckiego ZPN

                                                                                                               /-/ Roman Kosecki

Wniosek Licencja Trenerska

WLT wniosekolicencjetrenerska2013.doc (65.5KB)

 

                                            

                                                   
          Wniosek Licencja Trenerska           
          
          WLT wniosekolicencjetrenerska2013.doc (65.5KB)               
        

 

KONFERENCJA DLA TRENERÓW W RAMACH  

Akademii Piłkarskiej Grassroots

Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniu 25.11.2013r (poniedziałek) w godzinach 10.00 - 15.30 w Warszawie w Hali Sportowej Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła  II ul. Deotymy 25/33 odbędzie się konferencja dla trenerów w ramach Akademii Piłkarskiej Grassroots.

Na program kursokonferencji składa się blok teoretyczny i praktyczny. Program dostępny jest na stronie www.mzpn.pl  .

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mzpn.pl   - należy wypełnić i przekazać organizatorom w dniu konferencji. Na tej podstawie będą wydawane certyfikaty za udział.

 

Program Akademii Pilkarskiej GRASSROOTS

Program Akademii Pilkarskiej GRASSROOTS 25112013Warszawa.pdf (187.67KB)

 

                                            

                                                   
          Program Akademii Pilkarskiej GRASSROOTS           
          
          Program Akademii Pilkarskiej GRASSROOTS 25112013Warszawa.pdf (187.67KB)               
        

 

KURSOKONFERENCJA TRENERÓW 

   Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 14-15.12.2013r (sobota/niedziela) w godzinach 10.00 - 17.00 w Warszawie w Hali Sportowej OSiR Wola ul. Obozowa 60 odbędzie się Kursokonferencja metodyczno - szkoleniowa  dla kadry trenersko – instruktorskiej pracującej w klubach zrzeszonych w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej.

Na program kursokonferencji składa się blok seniorski – 14.12.2013r (sobota) oraz blok młodzieżowy – 15.12.2013r (niedziela). Zgłoszenia chętnych przyjmowane są oddzielnie na każdy dzień. Certyfikaty będą wystawiane również za każdy dzień osobno.

Program - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz


Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych do 8.12.2013r.

Dla zainteresowanych uczestników będzie możliwość zakupu obiadu. Warunkiem jest wpłata - 10 zł sztuka / brutto - płatne do 8.12.2013r na konto:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ul. Puławska 111a lok. 50 02-707 Warszawa.

PKO Bank Polski S.A. XV O/Warszawa 09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Uchwałą  nr VII/190 z dnia 6 maja 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów III ligi oraz niższych lig i klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, młodzieżowych i dziecięcych udział w Kursokonferencjach jest warunkiem  przedłużenia licencji.

KURS TRENERA PZPN C / UEFA B

     Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w miesiącu grudniu 2013 rozpoczyna się kurs dla kandydatów na trenerów PZPN C / UEFA B (wcześniej nazywanym kursem instruktorskim).

Pozostało jeszcze wolne kilka miejsc.

     Szczegółowe informacje udzielane są w biurze OZPN w Siedlcach - tel. 25 63 396 63 lub drogą mailową: ozpn.siedlce@wp.pl.

Koszt kursu wynosi (według obecnych szacunków) ok. 1800zł. 

ŻAŁOBA NA STADIONACH

      W związku z ogłoszoną Żałobą Narodową wszystkie mecze piłkarskie w dniach 2/3 listopada br. zostaną poprzedzone minutą ciszy. Zawody rozgrywane w tych dniach nie powinny mieć oprawy widowiskowej; należy unikać też zachowań mogących naruszyć powagę Żałoby Narodowej. Dotyczy to meczów wszystkich szczebli rozgrywkowych.

UCHWAŁA OZPN SIEDLCE - AWANSE I SPADKI

 

     Uchwała Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach z dnia 10 sierpnia 2013 roku w sprawie określenia zasad spadku z Ligi Okręgowej oraz awansu i spadku z klas "A"i "B" w sezonie 2013/2014. 

UCHWAŁA AWANSE I SPADKI 2013

Uchw.awanse i spadki 2013.doc (29.5KB)

 

                                            

                                                   
          UCHWAŁA AWANSE I SPADKI 2013           
          
          Uchw.awanse i spadki 2013.doc (29.5KB)               
        

 

ZMIANA TERMINARZY ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH 

 

 

       W związku z wycofaniem drużyn, zgłoszeniem nowych, zmienione zostały terminarze rozgrywek :

- U 19-18  1995/1996

- U 17  1997

- U 14  2000

- U 13  2001 

KOMUNIKAT PUCHARU POLSKI NR 2-2013/2014
NA SZCZEBLU OZPN SIEDLCE  

     

      W zakładce Wydziały i Komisje/wydział Gier, znajduje się aktualny Komunikat nr 2 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Siedlce sezonu 2013-2014. 

 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO NR1/2013-2014   

 

     W zakładce Sędziowie/Komunikaty znajduje się nowy komunikat Wydziału Sędziowskiego .       

OBSADA ZAWODÓW 

      

      W zakładce Sędziowie/Obsada zawodów znajduje się aktualna obsada zawodów.
 

 

NOMINACJE - PIŁKARSKA GALA OZPN  

       W sobotę, 10 sierpnia 2013 r. w Parku im. Armii Krajowej w Węgrowie odbędzie się już po raz dziewiąty Gala Piłkarska Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach.
Osiem lat temu Okręgowe Związki Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej i Siedlcach postanowiły wyróżniać corocznie najlepszych – w kategoriach, które przedstawiamy poniżej. Od czterech lat, w związku z rezygnacją z udziału Bialskiego OZPN, na Gali wyróżniani są najlepsi z terenu działania OZPN w Siedlcach.
Zgodnie z wcześniej przeprowadzonymi rozmowami z władzami miasta Węgrowa, tegoroczna Gala odbywa się w ramach corocznie organizowanych "Dni Węgrowa" . Pozwoli to na dodatkową prezentację miejscowego dorobku piłkarskiego.
Na posiedzeniu w dniu 2 sierpnia 2013 roku powołana Kapituła w składzie: Mirosław BUCZEK – „Tygodnik Siedlecki”,  Michał Michalski – Wydział Gier OZPN/Radio Podlasie, Kamil Sulej - portal SportSiedlce.pl, Andrzej MATERSKI – „Katolickie Echo Podlasia” i „Telewizja Siedlce” i Krzysztof KARAŚ – OZPN Siedlce rozpatrzyła kandydatury zgłoszone przez Kluby i po ich analizie oraz na podstawie własnych obserwacji nominowała niżej wymienionych do wyróżnienia za sezon 2012/2013:

Nominacje za sezon 2012/2013: 

Piłkarz:
II ligi:
Adam CZERKAS (Pogoń Siedlce)
Jacek KOZACZYŃSKI (Pogoń)
Przemysław RODAK (Pogoń)
Krystian WÓJCIK (Pogoń)

IV ligi:
Karol BUDZIKUR (Pogoń II Siedlce)
Adam DOBOSZ (Czarni Wegrów)
Przemysław GŁOWACZ (Czarni)
Rafał KOMOSA (Czarni)
Kamil PANUFNIK (Czarni)

Ligi Okręgowej:
Rafał GŁĄBICKI (Hutnik Huta Czechy)
Piotr KRAWCZYK (Naprzód Skórzec)
Daniel KUĆ (Tygrys Huta Mińska)
Dariusz MILIK (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Marcin SIEDLECKI (Podlasie Sokołów Podlaski)

Klasy „A”:
Dżamal HAWARI (Miedzanka Miedzna)
Dawid MATAK (Fenix Siennica)
Robert NAWROJSZ (Wektra Dziewule)
Daniel SERWATKA (Watra Mrozy)
Rafał WYSZOMIRSKI (Wicher Sadowne)
    
Klasy „B”:
Jakub BIARDA (Grodzisk Krzymosze)
Rafał GRABOWSKI (Świt Barcząca)
Rafał POLKOWSKI (Jastrząb Żeliszew)
Kamil STANISŁAWOWSKI (Kolektyw Oleśnica)
Tomasz WOJTCZUK (Kosovia Kosów Lacki) 

Nadzieja piłkarska
Dawid MATAK (Fenix Siennica)
Piotr KRAWCZYK (Naprzód Skórzec)
Adam RYCZKOWSKI (Miedzanka Miedzna - Legia Warszawa)
Jakub WYROZĘBSKI (Podlasie Sokołów Podlaski)

Sędzia:
Krzysztof JAKUBIK (Siedlce)
Arkadiusz PAZDYKA (Huta Mińska)
Kamil WOLSKI (Siedlce)

Szkoleniowiec pracujący z młodzieżą:
Andrzej GOLISZEWSKI (Promyk Sobolew)
Waldemar OSICA (Mewa Mińsk Mazowiecki)
Janusz PUCHALSKI (Dąbrówka Mińsk Mazowiecki)
Tomasz ROKITA (MOSiR Mińsk Mazowiecki)
Tomasz WOJTASIEWICZ („Trójka” Łochów)
                 
Szkoleniowiec seniorów:
Marek CZYŻKOWSKI (Tygrys Huta Mińska)
Rusłan MIELNICZUK (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Robert PARZONKA (Czarni Węgrów)
Piotr SZCZECHOWICZ (Pogoń Siedlce)
Marcin TOMASZEWSKI (Naprzód Skórzec)

Działacz:
Waldemar BULIK (Zorza Sterdyń)
Dariusz DOBOSZ (Czarni Węgrów)
Bogdan DRÓŻDŻ (Mewa Mińsk Mazowiecki)
Łukasz FIDORCZUK (MKS Małkinia)
Witold JAKUBIK (Pogoń Siedlce)
Jarosław KARMAN (Liwia Łochów)
Dariusz KĄKOL (Dziewiątka Siedlce)
Krzysztof KOMOSA (UKS "1" Węgrow)
Jacek KOZACZYŃSKI (Pogoń Siedlce)
Rafał MALINOWSKI (Fenix Siennica)
Mariusz PERKA (Watra Mrozy)
Sławomir RUDZIŃSKI (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Leszek SKOCZYLAS (Gołąbek)
Tomasz WOJTCZUK (Kosovia Kosów Lacki)
Stanisław ŻOŁNIERZAK (Rywal Ruchna)
             
Sponsor:
ALKOR TRADE Robert Krasowski (Czarni Węgrów)
AXAN Albert Korman (Pogoń Siedlce)
M3 Zdzisław i Leszek Skorupka (Pogoń Siedlce)
SOBTRADE Hanna Sobiech (Liwia Łochów)
STADLER Siedlce (Naprzód Skórzec)
TOPAZ Zbigniew Paczóski (Pogoń Siedlce, Czarni Węgrów)

Samorząd:
Urząd Miejski Łochów - burmistrz Marian DZIĘCIOŁ
Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki - burmistrz Marcin JAKUBOWSKI
Urząd Miasta Siedlce - prezydent Wojciech KUDELSKI
Urząd Miejski Żelechów - burmistrz Mirosława MISZKURKA
Urząd Miasta i Gminy Łosice - burmistrz Janusz KOBYLIŃSKI
Urząd Miasta Węgrowa - burmistrz Jarosław GRENDA
Urząd Gminy Latowicz - wójt Bogdan ŚWIĄTEK-GÓRSKI
Urząd Gminy Liw - wójt Bogusław SZYMAŃSKI
Urząd Gminy Górzno – wójt Waldemar SABAK
Urząd Gminy Małkinia Górna - burmistrz Marek KUBASZEWSKI
Urząd Gminy Miedzna - wójt Janusz RUTKOWSKI
Urząd Gminy Skórzec - wójt Stanisław KALIŃSKI
Urząd Gminy Sobolew - wójt Andrzej KOSZUTSKI
Organizatorzy Gali:
                     - Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Siedlcach,
                     - Urząd Miasta w Węgrowie 

PIŁKARSKA GALA OZPN – propozycje - KLUBY OZPN SIEDLCE


   Uprzejmie informujemy, że  planowana jest już dziewiąta Gala OZPN. Zgodnie z ustaleniami Zarządu OZPN planujemy organizować je po zakończeniu każdego sezonu rozgrywkowego.

  Prosimy o wskazanie, w trybie pilnym (do 2 sierpnia 2013 r.) i przesłanie faksem na nr 25 6339663 lub e-mailem na adres: ozpn.siedlce@wp.pl, zgodnie z wiedzą posiadaną przez Wasz Klub, kandydatów do wyróżnienia za sezon 2012/2013r. na Gali OZPN w poszczególnych kategoriach:
 

GALA propozycje 2013

Gala - propozycje 2013-1.doc (35KB)

 

                                            

                                                   
          GALA propozycje 2013           
          
          Gala - propozycje 2013-1.doc (35KB)               
        

 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN W SIEDLCACH    

KOMUNIKAT NR 2 (KOŃCOWY) SEZON 2012-2013

KOmunikat nr 2.2012.2013.docx (138.75KB)

 

                                            

                                                   
          KOMUNIKAT NR 2 (KOŃCOWY) SEZON 2012-2013           
          
          KOmunikat nr 2.2012.2013.docx (138.75KB)               
        

 

TERMINARZE OZPN SIEDLCE runda jesienna 2013-2014

 

  W zakładkach Rozgrywki - seniorzy znajdują się szczegółowe terminarze rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2013/2014.       

KOMUNIKAT PUCHARU POLSKI NR1- 2013/2014  

NA SZCZEBLU OZPN SIEDLCE

     

   Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że zgodnie z Regulaminem rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Mazowieckiego ZPN, w sezonie 2013/2014 drużyny niezrzeszone, Klasy "A", "B", Ligi Okręgowej i IV ligi rozgrywają zawody pucharowe aż do wyłonienia najlepszej drużyny OZPN (do końca rundy jesiennej 2013 r.). Zwycięzcy rozgrywek okręgowych uczestniczą w następnym szczeblu rozgrywek z udziałem drużyn III ligi  (runda wiosenna 2013 r.).

Komunikat PP 1/2013/2014

P.Polski 13.14_1.docx (87.41KB)

 

                                            

                                                   
          Komunikat PP 1/2013/2014           
          
          P.Polski 13.14_1.docx (87.41KB)               
        

 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO NR6/2012-2013  

    

     W zakładce Sędziowie/Komunikaty znajduje się nowe komunikat Wydziału Sędziowskiego .     

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN W SIEDLCACH 

     

  Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że zgodnie z przeprowadzonym losowaniem ustalono gospodarzy zawodów finałowych rozgrywek młodzieżowych rozgrywanych w dwóch grupach oraz wyznaczono terminy ich rozegrania. 

 

 

                                            

                                                   
                     
          
          FINAŁY MŁ. 2012.22013.doc (33.5KB)               
        

 

ZGŁOSZENIA DO SEZONU 2013/2014 - PILNE ! 


  W załączeniu przesyłamy druk zgłoszenia drużyn do rozgrywek organizowanych przez Mazowiecki ZPN i OZPN w Siedlcach, prosimy o przesłanie do biura OZPN w Siedlcach w terminie do 31 maja 2013 r.

ZGŁOSZENIE

zgloszenie 2013.2014_1.doc (332.5KB)

 

                                            

                                                   
          ZGŁOSZENIE           
          
          zgloszenie 2013.2014_1.doc (332.5KB)               
        

 

KURSOKONFERENCJA DLA SZKOLENIOWCÓW 

   W dniu 28 maja 2013 r. (wtorek) w Warszawie odbędzie się kursokonferencja dla szkoleniowców z terenu Mazowieckiego ZPN. W załączeniu przesyłamy materiały (zawiadomienie,plan kursokonferencji i formularz zgłoszeniowy).

ZAWIADOMIENIE

klubykonferencja1220123.pdf (310.84KB)

 

                                            

                                                   
          ZAWIADOMIENIE           
          
          klubykonferencja1220123.pdf (310.84KB)               
        

 

PLAN KURSOKONFERENCJI

plankursokonferencjimaj2013_1.pdf (286.2KB)

 

                                            

                                                   
          PLAN KURSOKONFERENCJI           
          
          plankursokonferencjimaj2013_1.pdf (286.2KB)               
        

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

formularzzgloszeniowymaj2013.doc (527.5KB)

 

                                            

                                                   
          FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY           
          
          formularzzgloszeniowymaj2013.doc (527.5KB)               
        

 

OBSADA ZAWODÓW 

      W zakładce Sędziowie/Obsada zawodów znajduje się aktualna obsada zawodów.
 

ODWOŁANIE ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W TERMINIE 13-14 KWIETNIA 2013 


     Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że w związku ze złym stanem boisk i prośbami Klubów, przekłada z urzędu mecze  drużyn młodzieżowych, które miały się odbyć w terminie 13 -14 kwietnia 2013 r.  na 1 maja 2013 r. (środa).
W rozgrywkach U-13 r. 2000 grupa II kolejkę nr 10 przekłada się na 15 maja 2013 r. (środa) godz. 17,30.
Informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w wyznaczonym wcześniej terminie pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu.
 

Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński

ROZGRYWKI SENIORÓW W TERMINIE 13-14 KWIETNIA 

   Zawody Ligi Okręgowej, Klasy "A", "B" odbywają się zgodnie z przyjętymi terminarzami. W przypadku złego stanu boiska gospodarze zawodów uzgadniają z drużyną gości nowy termin zawodów.

Wydział Gier OZPN zobowiązuje Kluby:
-  Ligi Okręgowej do rozegrania przełożonych zawodów w terminie 24 kwietnia lub 8 maja ( Naprzód   Skórzec w przypadku awansu do kolejnej rundy P. Polski - 15 maja).
-   Klasy "A" w terminie 1 maja (środa),
-   Klasy "B" w terminie 29-30 maja (środa-czwartek).
Dla drużyn seniorów wiosenne okno transferowe zamyka się w dniu 12 kwietnia 2013 r. (piątek).
 

Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN W SIEDLCACH 

  Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w związku z warunkami atmosferycznymi uniemożliwiającymi rozgrywanie zawodów, w porozumieniu z Mazowieckim ZPN postanowiono:

- przesunąć rozpoczęcie rozgrywek w Lidze Okręgowej, Klasie A i Młodzików U-13 gr. II na 13-14 kwietnia br.,

- anulować wyznaczane wcześniej  nowe terminy rozgrywania pierwszych kolejek wyżej wymienionych  klas rozgrywkowych, przyjmując nowe terminarze, które uwzględniają prawidłową kolejność meczy oraz dodatkowe terminy świąteczne: 1 maja, 29-30 maja, 22 czerwca (LO) i 29 czerwca br. (Kl. A),

- wyznaczyć z urzędu na 1 maja br. termin rozegrania pierwszej kolejki klasy "B".
Jednocześnie, przyjmując zasady Regulaminu Rozgrywek, wyznacza się obligatoryjny termin rozegrania ostatniej kolejki rozgrywek klasy "B" na 16 czerwca 2013 r. (niedziela) godz.17,00.

   Informujemy ponadto, że Klub  "NOJSZEWIANKA" Dobre wycofał z rozgrywek drużyny występujące w :
- klasie "B" seniorów,
- okręgowej Lidze Juniorów U-19/18 - r. 1994/95.
Wyznaczone terminarzem mecze dla pozostałych klubów są terminami wolnymi.


Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński  

 

Nowe terminarze rundy wiosennej Ligi Okręgowe i Klasy "A" i
Młodzików U -13 grupa II.

 

NOWY TERMINARZ LO WIOSNA 2013

SIEDLCE LO wiosna 2013 popr.doc (135.5KB)

 

                                            

                                                   
          NOWY TERMINARZ LO WIOSNA 2013           
          
          SIEDLCE LO wiosna 2013 popr.doc (135.5KB)               
        

 

NOWY TERMINARZ KL. A WIOSNA 2013

SIEDLCE A wiosna 2013 popr_1.doc (111.5KB)

 

                                            

                                                   
          NOWY TERMINARZ KL. A WIOSNA 2013           
          
          SIEDLCE A wiosna 2013 popr_1.doc (111.5KB)               
        

 

NOWY TERMINARZ U-13 GR. II WIOSNA 2013

U-13 wiosna 13 gr.II.popr.doc (65.5KB)

 

                                            

                                                   
          NOWY TERMINARZ U-13 GR. II WIOSNA 2013           
          
          U-13 wiosna 13 gr.II.popr.doc (65.5KB)               
        

 

 

 

ODWOŁANE MECZE Z 28-30 MARCA 2013 ROKU  

           Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku ze złym stanem boisk przekłada z urzędu wszystkie mecze, które miały się odbyć w terminie 28, 29 i 30 marca 2013 roku.

ODWOŁANIE ROZGRYWEK W TERMINIE 28,29,30 MARCA

  Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze  które miały się odbyć w terminie 28, 29 i 30 marca 2013 r.



Liga Okręgowa:
III kolejka - termin zostanie podany po posiedzeniu Prezydium Zarządu MZPN, które odbędzie się w dn. 27.03.13 r.,

Klasa "A";
I kolejka - nowy termin:  24 kwietnia 2013 r. (środa) godz. 17,00.
Informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w dniu 1 maja br. (środa) pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie.

U-16 1997 - mecz zaległy Ostrówek - Sęp
nowy termin:  1 maja 2013 r. (środa) godz. 17,00.

U-14 1999 - mecz zaległy Orzeł Łosice - Zorza
nowy termin:  1 maja 2013 r. (środa) godz. 17,00.

U-13 2000 gr. II - mecze zaległe:
Victoria - Promyk      nowy termin:  17 kwietnia 2013 r. (środa) godz. 17,00.
Promyk - Dąbrówka nowy termin:  24 kwietnia 2013 r. (środa) godz. 17,00.
I kolejka - nowy termin:  1 maja 2013 r. (środa) godz. 17,00.

Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński  

MECZ U-21 POLSKA-LITWA 

   Zapraszamy na spotkanie reprezentacji U-21 POLSKA-LITWA, które odbędzie się w dniu 23 marca (sobota) o godz 15.00 na stadionie przy ul. Jana Pawła II 6 w Siedlcach.


       Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży w sklepie DEFENDERS przy ul. Wojskowej 11 oraz w SIEDZIBIE KLUBU przy ul. Jana Pawła II 6. W dniu meczu bilety do nabycia tylko w sklepie DEFENDERS oraz na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania w kasach na stadionie. Ceny biletów po 15 zł - normalny, 8 - ulgowy (emeryci, renciści, członkowie Klubu, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, kobiety). Bilety będą miały przypisany sektor, rząd oraz miejsce.

ODWOŁANE MECZE Z 23-24 MARCA  

            Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze, które miały się odbyć w terminie 23-24.03.2013 roku.


Nowe terminy spotkań:

- IV liga gr. I i II (z II terminu) – 22.05.2013 roku (środa) godz. 17.30
- Warszawska Liga Okręgowa gr. I i II – 8.05.2013 roku (środa) godz. 17.30
- Klasa „A” seniorów gr. I, II, III i IV – 24.04.2013 roku (środa) godz. 17.00
- Klasa „B” seniorów gr. IV – 24.04.2013 roku (środa) godz. 17.00
- I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych U-19 – 15.05.2013 roku (środa) godz. 17.30
- I i II Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych U-17 – 24.04.2013 roku (środa) godz. 17.00
- Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych U-16 gr. I i II – 15.05.2013 roku (środa) godz. 17.30
- Liga Trampkarzy U-15 gr. II, III i IV – 15.05.2013 roku (środa) godz. 17.30
- Liga Trampkarzy U-14 gr. IV – 15.05.2013 roku (środa) godz. 17.30

  Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w terminie 23-24 marca br. pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie. W oświadczeniu tym musi się znaleźć zapis mówiący o przyjęciu do wiadomości przez zainteresowane kluby, iż w dniu 22.03 zamyka się dla nich okno transferowe.

   Dla klubów, które rozpoczną rozgrywki w dniach 28-30 marca br. okno transferowe zamyka się w dniu 27.03.2013 roku (środa) – nawet w przypadku rozegrania pierwszego meczu w dniu 28, 29 lub 30 marca.
 

ZMIANA TERMINU II KOLEJKI LIGI OKRĘGOWEJ 

    Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze drugiej kolejki Ligi Okręgowej, które miały się odbyć w terminie 23-24 marca 2013 r. 

Nowy termin: 8 maja 2013 r. (środa) godz. 17,30.
    Informujemy, że Kluby, które rozegrają przełożone mecze pierwszej kolejki w dniu 17 kwietnia br., mają możliwość rozegrania zawodów w dniu 1 maja br. (środa) pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie.


Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński 

ZMIANA TERMINU I KOLEJKI LIGI OKRĘGOWEJ

    Wydział Gier OZPN w Siedlcach informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze pierwszej kolejki Ligi Okręgowej, które miały się odbyć w terminie 16-17.03.2013 r. 

Nowy termin: 17 kwietnia 2013 r. (środa) godz. 17,00.
    Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w dniu 1 maja br. (środa) pod
warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie.

 

Przewodniczący
Wydziału Gier OZPN
/-/  Zbigniew Okliński
 

TERMINARZE OZPN SIEDLCE - wiosna 2013

  W zakładkach Rozgrywki - seniorzy i Rozgrywki młodzieżowe OZPN znajdują się szczegółowe terminarze rozgrywek rundy wiosennej 2013 sezonu 2012/2013.     

TABELE ROZGRYWEK - OZPN SIEDLCE

TABELE ROZGRYWEK OZPN W SIEDLCACH - RUNDA JESIENNA 2012 sez.2012/2013

Tabele jesień 2012.doc (317.5KB)

 

                                            

                                                   
          TABELE ROZGRYWEK OZPN W SIEDLCACH - RUNDA JESIENNA 2012 sez.2012/2013           
          
          Tabele jesień 2012.doc (317.5KB)               
        

 

TERMINY ZAWODÓW OZPN SIEDLCE - wiosna 2013

 W załączonym ramowym terminarzu rozgrywek - wiosna 2013 można zapoznać się z terminami rozgrywania zawodów seniorów i młodzieżowych.

RAMOWY TERMINARZ ROZGRYWEK 2013 OZPN

ramowy wiosna 2013 OZPN popr.doc (70.5KB)

 

                                            

                                                   
          RAMOWY TERMINARZ ROZGRYWEK 2013 OZPN           
          
          ramowy wiosna 2013 OZPN popr.doc (70.5KB)               
        

 

NOWE KOMUNIKATY WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO     

     W zakładce Sędziowie/Komunikaty znajdują się nowe komunikaty Wydziału Sędziowskiego .   

KURS KANDYDATÓW NA SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ 

     
      Zarząd Wydziału Sędziowskiego w Siedlcach organizuje kurs kandydatów na sędziów piłki nożnej. Termin zapisów upływa  31 lutego 2013 roku.


Warunki przyjęcia:

- wypełnienie ANKIETY,
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do  czynnego sędziowania,
- oświadczenie kandydata o niekaralności,
- dokument (kserokopia) potwierdzający minimum średnie wykształcenie – uczniowie, zaświadczenie o pobieraniu nauki w szkole kończącej się egzaminem maturalnym,
- zgodę ustawowego opiekuna na udział w kursie (dotyczy kandydatów poniżej 18 roku życia),
- w dniu zapisu osoba zgłaszająca się na kurs musi mieć ukończony 17 rok życia.

Zaliczenie wstępnego sprawdzianu z wiedzy ogólnej kandydata:

- test 10 pytań z elementarnych wiadomości z zakresu przepisów gry i wiedzy o piłkarstwie polskim,
- rozmowa kwalifikacyjna.

Opłata za kurs wynosi 250,00 zł.


Dodatkowe informacje można uzyskać
pod numerem telefonu:
25-759-53-35 lub 0-25-63-396-63 w godz. 8.00 – 16.00;
a także 0-608-454-809
lub osobiście w siedzibie
Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach
ul. 3 Maja 28 III piętro pok. 321 w godz. 8.00 – 15.00
lub
Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1 pok. 203
w godz. 8.00 – 16.00

Formularz ANKIETY oraz druk „Oświadczenia o niekaralności” jest dostępny w biurze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach lub u kol. Andrzeja Ryszawa w Urzędzie Miasta Mińsk Mazowiecki.

ANKIETA

Ankieta KURS.doc (95KB)

 

                                            

                                                   
          ANKIETA           
          
          Ankieta KURS.doc (95KB)               
        

 

ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

zaświadczenie o niekaralności.doc (23KB)

 

                                            

                                                   
          ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI           
          
          zaświadczenie o niekaralności.doc (23KB)               
        

 

UWAGA LICENCJE TRENERSKIE      


Kluby Mazowieckiego ZPN
Trenerzy i instruktorzy piłki nożnej


    W nawiązaniu do Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz § 11 pkt. 1 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przypomina się o obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. Prosimy trenerów, którzy:

  - prowadzą zespoły, a nie posiadających licencji trenerskiej
  - zamierzają podjąć pracę na stanowisku trenera
  - posiadają licencje trenerską, której ważność się skończyła

o złożenie wniosku o jej przyznanie lub przedłużenie wraz z wymaganymi dokumentami w biurze właściwego terytorialnie OZPN, a w przypadku klubów zrzeszonych bezpośrednio w Mazowieckim ZPN w siedzibie Związku ul. Puławska 111A lok. 50 w Warszawie w terminie do 31 stycznia 2013r.

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN trenerzy wnoszą opłatę w kwocie:

    Licencja „PZPN A” - 100zł za każdy rok ważności licencji.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu trenera klasy: UEFA PRO, UEFA A, Mistrzowskiej, I - szej, II - giej.

    Licencja „PZPN B” - 50 zł za każdy rok ważności licencji.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej instruktor sportu lub trenera UEFA B.

    Licencja „PZPN C” - 50 zł za każdy rok ważności licencji.

Warunkami otrzymania w/w licencji jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych oraz posiadanie dyplomu klasy: co najmniej licencji PZPN C .
 

Licencja wydawana jest maksymalnie na 3 lata.

Trenerzy starający się o przyznanie licencji winni złożyć: wniosek o przyznanie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopię dyplomu/legitymacji trenera/instruktora, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN – y, 2 zdjęcia (30/38 mm), opinię klubu zatrudniającego lub poprzedniego klubu trenera/instruktora

Trenerzy starający się o przedłużenie licencji winni złożyć: wniosek o przedłużenie licencji, kopia dowodu wpłaty, kopie zaświadczeń z udziału w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN i ZPN - y w okresie posiadania licencji oraz posiadaną LICENCJE TRENERSKĄ.

Wnioski o licencje złożone po 31 stycznia 2013r będą potraktowane jako złożone w terminie nadzwyczajnym, co wiąże się z opłatami wynikającymi z § 13 pkt Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Prowadzenie zespołu przez trenera nie posiadającego odpowiedniej licencji będzie karane zgodnie z § 11 pkt. 6 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN.

Na stronie internetowej Mazowieckiego ZPN www.mzpn.pl znajduje się „do pobrania” - Wniosek o przyznanie licencji.

Wiceprezes ds. Szkolenia

Mazowieckiego ZPN

/-/ Roman Kosecki