Logo

LISTA AKTUALNOŚCI

 • Aneks do Regulaminu Rozgrywek 2018-19

  Poniżej przedstawiamy Uchwałę Zarządu Mazowieckiego ZPN ws. aneksu do Regulaminu Rozgrywek na obecny sezon.

 • Obsada sędziowska - 16-17 marca (aktualizacja)

  W załączniku prezentujemy obsadę sędziowską na najbliższy weekend.

 • Konferencja STPN dla trenerów

  W tym roku Konferencja organizowana będzie na obiektach Legii Warszawa. Uczestnicy konferencji STPN będą także mogli, dzięki współpracy merytorycznej z Legią, uczestniczyć w dniu 1 maja, w godzinach rannych, w panelach szkoleniowych kongresu Science4Football. Szczegółowy plan konferencji na stronie internetowej STPN.

 • Zmiany dot. badań lekarskich zawodników

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym orzeczeń lekarskich o stanie zdrowia zawodników.

 • Okno transferowe - zima 2019

  Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje i przypomina, że zmiana przynależności klubowej zawodników rozgrywek OZPN Siedlce przed rundą wiosenną sezonu 2018/2019 może nastąpić w okresie od 1 lutego do dnia rozpoczęcia rozgrywek w rundzie wiosennej w klasie rozgrywkowej, w której występuje Klub pozyskujący (dotyczy to również rozgrywek młodzieżowych).

 • Harmonogram szkoleń AMO na marzec

  Przedstawiamy harmonogram szkoleń na Mazowszu w ramach programu PZPN pn. AMO w marcu 2019 r.

 • Komunikat dot. zmiany czasu gry w rozgrywkach młodzieżowych

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z Uchwałą nr I/14 z dnia 28 stycznia 2019 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wprowadzenia zmian do systemu Unifikacji organizacji współzawodnictwa i szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej zatwierdzonego uchwałą Zarządu PZPN nr V/95 z dnia 24 maja 2016 roku dot. przyjęcia systemu Unifikacji organizacji współzawodnictwa i szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej, zmianom ulega czas gry w meczach młodzieżowych.

 • Uchwały zarządu PZPN z 28 stycznia 2019

  W załącznikach przedstawiamy uchwały zarządu PZPN z 28 stycznia 2019 dotyczące m.in. transferów i występów młodzieżowców w rozgrywkach seniorskich.

 • Nowe zasady logowania się o przyznanie i przedłużenie licencji trenerskich

  Składanie wniosków możliwe jest wyłącznie drogą elektroniczną na portalu PZPN 24 – gdzie, każdy trener w zakładce: „wydarzenia / kursy, licencje i konferencje / organizacje – musi wybrać Mazowiecki ZPN / rodzaj – licencje trenerskie lub licencje trenerskie tryb nadzwyczajny / wyszukaj”  i aplikować na komisję trenerską.

 • Rozlosowano terminarze rozgrywek młodzieżowych - wiosna 2019

  Wydział Gier rozlosował terminarze rozgrywek młodzieżowych - od U-16 do U-8. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi odnośnikami.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry