Zatwierdzono awanse w rozgrywkach Delegatury MZPN w Siedlcach
Na posiedzeniu zarządu MZPN w Ząbkach zatwierdzono awanse w rozgrywkach LO, klasy A i B po sezonie 2019/20.
Zweryfikowane tabele wyglądają następująco:
LIGA OKRĘGOWA
1. |
Tygrys Huta Mińska |
15 |
39 |
69-16 |
+53 |
2. |
Hutnik Huta Czechy |
15 |
38 |
63-18 |
+45 |
3. |
Orzeł Unin |
15 |
30 |
40-16 |
+24 |
4. |
Naprzód Skórzec |
15 |
30 |
37-20 |
+17 |
5. |
Mazovia II Mińsk Maz. |
15 |
29 |
41-22 |
+19 |
6. |
Płomień Dębe Wielkie |
15 |
29 |
38-20 |
+18 |
7. |
Zryw Sobolew |
15 |
27 |
40-36 |
+4 |
8. |
Fenix Siennica |
15 |
21 |
36-24 |
+12 |
9. |
Wektra Zbuczyn |
15 |
21 |
25-24 |
+1 |
10. |
Wilga Miastków Kościelny |
15 |
18 |
21-34 |
-13 |
11. |
Jastrząb Żeliszew |
15 |
15 |
24-39 |
-15 |
12. |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
15 |
12 |
17-42 |
-25 |
13. |
Czarni Węgrów |
15 |
11 |
19-39 |
-20 |
14. |
Miedzanka Miedzna |
15 |
10 |
21-50 |
-29 |
15. |
MKS Małkinia |
15 |
10 |
20-70 |
-50 |
16. |
Victoria Kałuszyn |
15 |
4 |
15-56 |
-41 |
Awans do IV ligi: Tygrys Huta Mińska, Hutnik Huta Czechy
KLASA A
1. |
LKS Ostrówek |
13 |
26 |
32-22 |
+10 |
2. |
Watra Mrozy |
13 |
25 |
22-13 |
+9 |
3. |
Polonez Mordy |
13 |
24 |
37-21 |
+16 |
4. |
Kolektyw Oleśnica |
13 |
24 |
26-15 |
+11 |
5. |
Tajfun Jartypory |
13 |
24 |
24-19 |
+5 |
6. |
Wicher Sadowne |
13 |
22 |
25-24 |
+1 |
7. |
Kosovia Kosów L. |
13 |
20 |
27-24 |
+3 |
8. |
Rywal Ruchna |
13 |
17 |
21-12 |
+9 |
9. |
ŁDK Łosice |
13 |
15 |
23-35 |
-12 |
10. |
Tęcza Korczew |
13 |
14 |
22-32 |
-10 |
11. |
Sęp Żelechów |
13 |
12 |
24-23 |
+1 |
12. |
Tęcza Stanisławów |
13 |
12 |
24-27 |
-3 |
13. |
Olimpia Latowicz |
13 |
11 |
17-38 |
-21 |
14. |
Iskra Kotuń |
13 |
9 |
21-40 |
-19 |
Awans do LO: LKS Ostrówek, Watra Mrozy, Polonez Mordy, Kolektyw Oleśnica
KLASA B
1. |
Jutrzenka Cegłów |
12 |
31 |
35-15 |
+20 |
2. |
KSS Promnik Gończyce |
12 |
27 |
40-23 |
+17 |
3. |
ULKS Gołąbek |
12 |
23 |
44-23 |
+21 |
4. |
Płomień II Dębe Wielkie |
12 |
22 |
22-18 |
+4 |
5. |
Grodzisk Krzymosze |
12 |
22 |
22-19 |
+3 |
6. |
Świt Barcząca |
12 |
16 |
28-25 |
+3 |
7. |
BTS Verifis Wyrozęby |
12 |
15 |
27-26 |
+1 |
8. |
Niwa Tęczki |
12 |
14 |
22-22 |
0 |
9. |
Błękitni Stoczek |
12 |
12 |
17-32 |
-15 |
10. |
Nojszewianka Dobre |
12 |
12 |
22-39 |
-17 |
11. |
Korona Olszyc |
12 |
11 |
24-38 |
-14 |
12. |
Amazonka Wiśniew |
12 |
9 |
18-31 |
-13 |
13. |
Podlasie II Sokołów Podl. |
12 |
10 |
23-33 |
-10 |
Awans do klasy A: Jutrzenka Cegłów, KSS Promnik Gończyce, ULKS Gołąbek, Grodzisk Krzymosze