Logo

Szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Kosowie Lackim

PZPN zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców oraz wszystkich miłośników piłki nożnej, które odbędzie się 21.01.2019 r. (wtorek) w Kosowie Lackim, w godzinach 16:00–19:00.

Plan szkolenia:

Część teoretyczna – wykład

Temat: „Intensywność treningowa”

Część praktyczna – trening pokazowy

Temat: „Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska”

Omówienie treningu pokazowego

Gra selekcyjna

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i papierowej.

UWAGA WAŻNE: W szkoleniu może wziąć udział dowolna osoba: instruktor, trener, nauczyciel wf, miłośnik piłki nożnej. Każdy uczestnik otrzyma publikacje PZPN w formie papierowej.

Udział w szkoleniach prowadzonych przez Mobilną Akademię Młodych Orłów jest brany pod uwagę przy przedłużeniu licencji trenerskich. Powyższe dotyczy wyłącznie posiadaczy licencji: Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B oraz PZPN A

Warunkiem uzyskania certyfikatu, a tym samym zaliczenia szkolenia Mobilnego AMO w poczet godzin do licencji uczestnik musi zapisać się na szkolenie przez portal PZPN24 (pzpn24.pzpn.pl)

- jak się rejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ )

Każdy nauczyciel który zarejestruje się przez portal PZPN24 otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu (jak się rejestrować : https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ

Więcej szczegółów w załączniku.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry