Logo

Składy meczowe w systemie Extranet

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Rozgrywek na sezon 2017/2018 we wszystkich rozgrywkach istnieje obowiązek przekazywania sędziemu przed meczem składów drużyn z systemu Extranet.

W przypadku problemów z wydrukowaniem, istnieje możliwość dostarczenia protokołu wypełnionego ręcznie, jednak identycznego jak wprowadzony w panelu klubowym przez kierownika drużyny.

Plusem takiego rozwiązania jest z pewnością bieżąca informacja dla klubu, którego zawodnika do gry wstawić w danym meczu nie może z powodu posiadania przez niego aktywnej kary dyskwalifikacji lub jego braku z powodu nieuprawnienia do gry. Informujemy, że system został tak zdefiniowany, aby protokół ze składem, klub mógł wydrukować najpóźniej na 10 minut przed danym meczem. Do protokołu należy również wpisać osoby funkcyjne znajdujące się na ławce dla zawodników rezerwowych.

Aby możliwe było dodanie przez klub w sprawozdaniu sędziowskim osób zasiadających w trakcie meczu na ławce rezerwowych, kluby muszą najpierw zdefiniować listę osób funkcyjnych (zasiadających na ławce rezerwowych), a następnie przypisać je do poszczególnych drużyn swojego klubu. Czynność tę należy dokonać w panelu klubowym na stronie www.kluby.pzpn.pl (instrukcja TUTAJ).

Ważną informacją jest również, że w nowej wersji klubowego systemu Extranet (www.klubymvc.pzpn.pl) skład można edytować również za pomocą telefonu komórkowego - inaczej jak w starej wersji nie wymagana jest wtyczka Silverlight.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry