Powołania na konsultację szkoleniową reprezentacji OZPN Siedlce U-11 i U-10
Prezentujemy powołania zawodników na konsultację szkoleniową reprezentacji OZPN Siedlce U-11 (2007) i U-10 (2008), która odbędzie się 24 października w Mińsku Mazowieckim.
Konsultacja odbędzie się w Mińsku Mazowieckim, na boisku przy ul. Budowlanej 2a. Rocznik 2007 ma zbiórkę o godzinie 9:00, zaś 2008 o 12:00.
Rocznik 2007 U-11:
1. Kacper Dmowski - Naprzód Skórzec
2. Adam Przystupa - Naprzód Skórzec
3. Dominik Całka - Naprzód Skórzec
4. Filip Dąbrowski - Pogoń Siedlce
5. Patryk Soczewka - Pogoń Siedlce
6. Dominik Klewek - Pogoń Siedlce
7. Przemysław Droń - Pogoń Siedlce
8. Bartosz Stelingowski - Pogoń Siedlce
9. Eryk Płudowski - Pogoń Siedlce
10. Seweryn Filipczuk - Pogoń Siedlce
11. Marcel Gaweł - Pogoń Siedlce
12. Alvaro Nasiłowski - Pogoń Siedlce
13. Ignacy Brochocki - Pogoń Siedlce
14. Jakub Kurkus - Czarni Węgrów
15. Kacper Kąkol - Czarni Węgrów
16. Tomasz Korzeniewski - Czarni Węgrów
17. Bartek Pogorzelski - AP Sokołów
18. Arek Paćko - AP Sokołów
19. Igor Ostrowski - UKS 5 Mińsk Maz.
20. Rafał Borcuch - UKS 5 Mińsk Maz.
21. Łukasz Zaperty - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
22. Michał Zwierz - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
23. Adrian Gilant - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
24. Jakub Ruszpel - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
25. Antoni Przedlacki - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
26. Ryszard Zwierz - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
27. Jakub Kotek - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
28. Szymon Gójski - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
29. Szymon Popowski - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
30. Kacper Araźny - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
31. Bartek Borkowski - SEMP Pogoń Siedlce
32. Oskar Lizak - SEMP Pogoń Siedlce
33. Jakub Gębicki - SEMP Pogoń Siedlce
34. Kacper Gębicki - SEMP Pogoń Siedlce
35. Mateusz Patoleta - SEMP Pogoń Siedlce
36. Alan Sulej - SEMP Pogoń Siedlce
37. Filip Zadanowski - SEMP Pogoń Siedlce
38. Jakub Wolgiemut - SEMP Pogoń Siedlce
39. Michał Bobryk - Wektra Zbuczyn
40. Maksymilian Piros - Orzeł Unin
41. Przemysław Baran - Orzeł Unin
42. Mateusz Szelest - UKS Dobre
43. Kacper Czapski - UKS Dobre
44. Patryk Pytkowski - UKS Dobre
45. Mateusz Stefańczyk - Wicher Sadowne
46. Adrian Zyśk - Wicher Sadowne
47. Kamil Karaś - Tajfun Jartypory
48. Karol Delegacz - Tajfun Jartypory
49. Bartosz Rowicki - Tajfun Jartypory
50. Eryk Wronka - Tajfun Jartypory
51. Jakub Pankiewicz - Kosovia Kosów Lacki
52. Hubert Król - Sęp Żelechów
53. Kacper Latuszek - Sęp Żelechów
54. Kamil Szulc - Sęp Żelechów
55. Michał Bogdański - Sęp Żelechów
56. Maksymilian Rodak - Sęp Żelechów
57. Bartosz Soszyński - Masovia Siedlce
58. Kamil Krasusuki - Masovia Siedlce
Rocznik 2008 U-10:
1. Stefaniuk Maciej SEMP Pogoń Siedlce
2. Góral Kacper SEMP Pogoń Siedlce
3. Wrzosek Bartek SEMP Pogoń Siedlce
4. Strus Oliwier SEMP Pogoń Siedlce
5. Kopiwoda Piotr SEMP Pogoń Siedlce
6. Michalak Mateusz SEMP Pogoń Siedlce
7. Solarczyk Bartek SEMP Pogoń Siedlce
8. Solarczyk Maciej SEMP Pogoń Siedlce
9. Stankiewicz Patryk SEMP Pogoń Siedlce
10. Kapitan Sebastian SEMP Pogoń Siedlce
11. Kasprowicz Gabriel SEMP Pogoń Siedlce
12. Tomaszewski Kajetan SEMP Pogoń Siedlce
13. Duczek Rafał UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
14. Klimek Rafał UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
15. Karpiński Szymon UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
16. Grabowski Szymon UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
17. Dróżdż Maciej UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
18. Dobrodziej Adrian UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
19. Kalinowski Dawid UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
20. Bożym Michał UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
21. Seroczyński Wiktor UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
22. Gadaj Igor UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
23. Wąsowski Kacper UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
24. Proczka Piotr UKS Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
25. Dejer Dominik UKS 6 Mińsk Mazowiecki
26. Czyż Kornel UKS 6 Mińsk Mazowiecki
27. Kublik Jakub UKS 6 Mińsk Mazowiecki
28. Wieczorek Wojciech UKS 6 Mińsk Mazowiecki
29. Słomczyński Krzysztof UKS 6 Mińsk Mazowiecki
30. Sokołowski Karol APN Mińsk Mazowiecki
31. Jedruchniewicz Mikołaj APN Mińsk Mazowiecki
32. Wojtkowski Bartosz APN Mińsk Mazowiecki
33. Pachnik Mateusz Jutrzenka Cegłów
34. Popowski Dawid Jutrzenka Cegłów
35. Kisiel Eryk Promnik Gończyce
36. Talar Jan Hutnik Huta Czechy
37. Kowalczyk Aleks Hutnik Huta Czechy
38. Sawicki Grzegorz UKS Dobre
39. Kania Kacper UKS Dobre
40. Ornowski Kacper UKS Dobre
41. Kryczka Szymon Sęp Żelechów
42. Pietrzak Wojciech Promyk Sobolew
43. Nozorek Antoni Promyk Sobolew
44. Ihnatowicz Filip Promyk Sobolew
45. Wojtczuk Jakub AP Sokołów Podlaski
46. Izdebski Mikołaj AP Sokołów Podlaski
47. Banaszczuk Oliwier AP Sokołów Podlaski
48. Maseko Dalitsu AP Sokołów Podlaski
49. Stanisławski Hubert AP Sokołów Podlaski
50. Ruciński Adam AP Sokołów Podlaski
51. Kondraciuk Tomasz Podlasie Sokołów Podlaski
52. Andrzejczuk Fryderyk Kosovia Kosów Lacki
53. Kalata Dawid Wicher Sadowne
54. Mariański Maciej Wicher Sadowne
55. Marczuk Nikodem Pogoń Siedlce
56. Jastrzębski Józef Pogoń Siedlce