Powołania na konsultacje roczników 2004 i 2005
Prezentujemy listy zawodników powołanych na konsultację kadry OZPN Siedlce U-13 i U-12 która odbędzie się w czwartek 27 października w Mińsku Mazowieckim.
Rocznik 2004 - 27 października (czwartek), 10:00 (zbiórka 9:30) - stadion przy ul. Budowlanej 2a w Mińsku Mazowieckim
• Aleksander Waśko – Pogoń Siedlce
• Patryk Rojek – Pogoń Siedlce
• Igor Strzałek – Pogoń Siedlce
• Mateusz Sulej – Pogoń Siedlce
• Bartosz Wierzejski – Wektra Zbuczyn
• Oliwier Jurczak – UKS 9 Siedlce
• Dawid Czornej – UKS 9 Siedlce
• Sebastian Wdowiak – Żelechów
• Dawid Kowalczyk – Żelechów
• Łukasz Gębek – Żelechów
• Eryk Wójcik – MOSiR Mińsk Maz.
• Kamil Szczęsny – MOSiR Mińsk Maz.
• Artur Awagian – MOSiR Mińsk Maz.
• Arek Cok – MOSiR Mińsk Maz.
• Jakub Witan – MOSiR Mińsk Maz.
• Alex Protaziuk – AP Sokołów Podl.
• Krzysztof Kozaczuk – AP Sokołów Podl.
• Jakub Koseła – Miedzanka Miedzna
Rocznik 2005 - 27 października (czwartek), 12:00 (zbiórka 11:30) - stadion przy ul. Budowlanej 2a w Mińsku Mazowieckim
• Dominik Leszczuk – Wektra Zbuczyn
• Damian Wróbel – Wektra Zbuczyn
• Jakub Gałkowski – Żelechów
• Patryk Mańkowski – Naprzód Skórzec
• Jakub Tomkiel – AP Sokołów
• Adam Krysiński – AP Sokołów
• Rafał Filipek – AP Sokołów
• Paweł Rytel-Kuc – AP Sokołów
• Ernest Zbieć – UKS 9 Siedlce
• Jakub Kapitan – UKS 9 Siedlce
• Bartosz Kopyść – UKS 9 Siedlce
• Dominik Piekut – UKS 9 Siedlce
• Filip Kos – UKS 9 Siedlce
• Jan Banasiuk – UKS 9 Siedlce
• Konrad Krassowski – UKS 9 Siedlce
• Jakub Jastrzębski – UKS 9 Siedlce
• Mikołaj Kępka – UKS Dobre
• Oskar Romanowski – UKS Dobre
• Mikołaj Włodek – Grom Trojanów
• Tomek Borkowski – SEMP Pogoń Siedlce
• Łukasz Urbanek – SEMP Pogoń Siedlce
• Bartek Wojtkowski – SEMP Pogoń Siedlce
• Maciek Skolimowski – SEMP Pogoń Siedlce
• Kamil Rzyszkiewicz – UKS 6 Mińsk Maz.
• Daniel Kijas – UKS 6 Mińsk Maz.
• Bartosz Sekular – UKS 6 Mińsk Maz.
• Jakub Kozaczek – UKS 6 Mińsk Maz.
• Jan Proczek – UKS 6 Mińsk Maz.
• Filip Gruba – UKS 6 Mińsk Maz.
• Jan Wieczorek – UKS 6 Mińsk Maz.
• Mateusz Grajda – UKS 6 Mińsk Maz.
• Adrian Sawicki – UKS 6 Mińsk Maz.
• Wiktor Gadaj – UKS 6 Mińsk Maz.
• Wiktor Miszczak – UKS 6 Mińsk Maz.
• Rafał Sarna – UKS 6 Mińsk Maz.
• Tymoteusz Grochowski – Pogoń Siedlce
• Adrian Wrzosek – Pogoń Siedlce
• Kacper Stankiewicz – Pogoń Siedlce
• Igor Szostak – Pogoń Siedlce
• Tomasz Wiewiórka – Pogoń Siedlce
• Oliwier Kryszczuk – Pogoń Siedlce
• Kacper Sidorczuk – Pogoń Siedlce
• Mikołaj Saraczewski – Pogoń Siedlce
• Bartek Mierzejewski – Pogoń Siedlce
Trenerem koordynatorem jest Robert Gójski (mail: robigo@wp.pl, tel. 515 282 084).