Logo

Nowe terminy zaległych kolejek

W załączniku przedstawiamy Komunikat Komisji Rozgrywek Mazowieckiego ZPN zawierający terminy zaległych meczów z rundy wiosennej obecnego sezonu. Terminy te zostaną w dniu dzisiejszym wprowadzone do systemu Extranet. Prosimy kluby o pilne wyznaczenie konkretnych godzin i boisk.

Spotkania, które zostały odwołane z kolejek rozgrywanych w dniach 13-14 marca (Keeza LO: Czarni - Jastrząb) i 20-21 marca (rozgrywki młodzieżowe) są obligatoryjnie przełożone na środę 28 kwietnia, godz. 17:30. Za zgodą obu klubów termin może być zmieniony.

 

Warszawa, 20.04.2021 roku

KOMUNIKAT KOMISJI ROZGRYWEK MAZOWIECKIEGO ZPN Z DNIA 20 KWIETNIA 2021 ROKU

Komisja Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej poniżej podaje terminy przełożonych meczów rundy wiosennej.

Komisja Rozgrywek ponadto informuje, że wszystkie terminy przełożonych kolejek, które przypadają na dzień późniejszy, niż ostatnie kolejki zaplanowane według terminarza ustalonego przed sezonem 2020/2021, są kolejkami kończącymi rozgrywki w danej klasie rozgrywkowej.

Przypominamy, że zimowe okno transferowe otwarte jest do dnia rozpoczęcia rozgrywek w rundzie wiosennej w klasie rozgrywkowej, w której występuje Klub pozyskujący. Oznacza to tyle, że okno transferowe dla rozgrywek, które się jeszcze nie rozpoczęły jest otwarte do czasu ich rozpoczęcia.

Informujemy również, że ze względu na duże skumulowanie przełożonych meczów na środy:

1. zawody można wyznaczać również we wtorki i czwartki;

2. mecze za zgodą Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN mogą odbywać się również na boiskach zweryfikowanych o jedną klasę rozgrywkową niżej (należy stosowany wniosek pisemny skierować do Komisji wraz ze zgodą właściciela obiektu);

3. mecze za zgodą obu klubów mogą być rozgrywane w tygodniu od godziny 12.00.

Przewodniczący

Komisji Rozgrywek

/-/ Krzysztof Karaś

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry