Lista drużyn młodzieżowych - jesień 2019
Przedstawiamy listę zespołów, jakie zgłosiły kluby do udziału w rozgrywkach w nowym sezonie.
Lista powstała w oparciu o zgłoszenia klubów, a także uwzględniając spadki i awanse w rundzie wiosennej 2018/2019. Zestawienie przedstawia jedynie podział na kategorie wiekowe, I i II ligę.
Prosimy kluby o sprawdzenie rozgrywek z udziałem swoich drużyn.
Lista dostępna jest poniżej.
B1 U-17
Jastrząb Żeliszew
MKS Małkinia
Tygrys Huta Mińska
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
B2 U-16
KS Łosice
Miedzanka Miedzna
MKP Pogoń Siedlce
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
C1 U-15
Iskra Kotuń
Jabłonianka Jabłonna Lacka
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Podlasie Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
UKS "1" Węgrów
I liga C2 U-14
AP Sokołów Podlaski
MKS Małkinia
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
Tęcza Stanisławów
UKS Promnik Gończyce
II liga C2 U-14
Czarni Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy
LKS Ostrówek
MKP Pogoń II Siedlce
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
I liga D1 U-13
APN Mińsk Mazowiecki
Grom Trojanów
Kosovia Kosów Lacki
MKP Pogoń I Siedlce
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec
Orzeł Unin
Promyk Sobolew
SEMP Pogoń I Siedlce
UKS Dobre
Victoria Kałuszyn
Wicher Sadowne
II liga D1 U-13
Activum Sports Mińsk Mazowiecki
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
Iskra Kotuń
MKP Pogoń II Siedlce
MKP Pogoń III Siedlce
Olimp Stok Lacki
SEMP Pogoń II Siedlce
Wilga Miastków Kościelny
I liga D2 U-12
AP Sokołów Podlaski
Champions Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki
KS Łosice
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
Płomień I Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
UKS Promnik Gończyce
Wektra Zbuczyn
II liga D2 U-12
Błękitni Stoczek
Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki
GUKS Korytnica
Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Cegłów
MKP Pogoń II Siedlce
MKP Pogoń III Siedlce
Płomień II Dębe Wielkie
Sęp Żelechów
Tygrys Huta Mińska (dz)
ULKS Starawieś
Watra Mrozy
I liga E1 U-11
AP Sokołów Podlaski
APN I Mińsk Mazowiecki
Błękitni Stoczek
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
Masovia I Siedlce
Masovia II Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
Naprzód I Skórzec
Olimp Stok Lacki
Piątka Mińsk Mazowiecki
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
II liga E1 U-11
Activum Sports Mińsk Mazowiecki
APN II Mińsk Mazowiecki
Jabłonianka Jabłonna Lacka
LKS Ostrówek
MKP Pogoń II Siedlce
MKS Małkinia
Naprzód II Skórzec
Nojszewianka Dobre
Olimpia Latowicz
Orzeł Unin
Piorun Lipówki
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
Wilga Miastków Kościelny
Zryw Sobolew
I liga E2 U-10
AP I Sokołów Podlaski
Champions Mińsk Mazowiecki
Czarni I Węgrów
Hutnik Huta Czechy
Kosovia Kosów Lacki
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
Piątka Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie
SEMP Pogoń I Siedlce
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Wicher Sadowne
II liga E2 U-10
AP II Sokołów Podlaski
Czarni II Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Jutrzenka Cegłów
KS Łosice
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Olimp Stok Lacki
Podlasie Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów
Szóstka II Mińsk Mazowiecki
Tajfun Jartypory
Tygrys Huta Mińska (dz)
UKS Promnik Gończyce
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
I liga F1 U-9
AP I Sokołów Podlaski
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Masovia Siedlce
Naprzód Skórzec
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Szóstka II Mińsk Mazowiecki
II liga F1 U-9
Activum Sports Mińsk Mazowiecki
AP II Sokołów Podlaski
APN I Mińsk Mazowiecki
APN II Mińsk Mazowiecki
Czarni I Węgrów
Czarni II Węgrów
LKS Ostrówek
MKP Pogoń Siedlce
Olimpia Latowicz
Piątka I Mińsk Mazowiecki
Piątka II Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń Siedlce
Tęcza Stanisławów
UKS Promnik Gończyce
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
Zryw Sobolew
F2 U-8
Champions Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Cegłów
Masovia I Siedlce
Masovia II Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Olimp Stok Lacki
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
Szóstka Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
*drużyny zrezygnowały z udziału w rozgrywkach